Відмінності в англійській мові

Вимагають тренування вимови та послідовні заняття

6/27/20231 min read

відмінності в англійській мові
відмінності в англійській мові

Англійська вимова може бути досить складною для українських носіїв мови через ряд відмінностей. Одна з найбільш відчутних різниць полягає у звуках, які відсутні в українській. Наприклад, звук [θ], який в англійській вимовляється як "з", може створювати проблеми для українців, оскільки вони не звикли до такого звуку.

Крім того, різниця у наголосі також може впливати на сприйняття англійської мови. Українці звикли до рівномірного наголосу на кожному складі слова, тоді як в англійській мові часто використовується нерівномірний наголос, що може викликати труднощі в постановці правильного наголосу. Однак, з використанням аудіоматеріалів, тренуванням вимови та послідовними заняттями, українці можуть покращити свою англійську вимову та стати більш впевненими у спілкуванні англійською мовою.

Наприклад, американська англійська та британська англійська можуть мати однакову кореневу мову, але вони мають чіткі відмінності, які відрізняють їх. Одна помітна невідповідність полягає у використаній лексиці. Наприклад, американці називають «the hood of a car», а англійці — «капот». Крім того, американці використовують термін «квартира», тоді як англійці використовують термін «flat.». Іншу різницю можна почути у вимові окремих слів. Американці зазвичай вимовляють звук «р» більш помітно, тоді як англійці, як правило, опускають його. Крім того, існують відмінності в написанні. Наприклад, в американській англійській мові використовується «color», а в британській — «colour». Ці розбіжності, хоча й незначні, сприяють багатству та різноманітності англійської мови по той бік Атлантики.

У мовній школі IDIOMA наші викладачі подбають про те, щоб ви навчилися правильної вимови, акценту та того, як насправді говорять носії.

Замовте 15-хвилинний пробний урок з нашим викладачем